KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17408066

nr 1740 8066

Melina Catoni

(f. 1977), Frankrike

"Super". Signerad. Blandteknik på pannå, 29x29 cm, yttermått inklusive ram: 35x35 cm

Mélina Catoni, fransk konstnär född i Marseille 1977.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 17 november 2025
kl 20:23:37

Melina Catoni

Läs mer om Melina Catoni
Superellipsbordet